Pozycjonuj swoją stronę internetową i reklamuj się w sieci – www.positioning.site

POSITIONING to nie kolejna agencja interaktywna, której handlowcy będą Cię kusić szeregiem wyjątkowych zniżek, a gdy zaczną się jakiekolwiek problemy, słuch o nich zaginie.

POSITIONING to jeden człowiek, Barnaba Mądrecki z Poznania. Ekspert, ale przede wszystkim pasjonat wszystkiego, co związane z SEO oraz SEM, który operuje w branży od wielu lat.

Swoją działalność opieram na pozycjonowaniu stron www oraz sklepów internetowych w wyszukiwarce Google. To jednak nie wszystko! Chcąc spełnić oczekiwania moich Klientów, proponuję również bogaty katalog usług powiązanych z szeroko rozumianą reklamą/promocją przedsiębiorstw w sieci. Ukończyłem specjalistyczne szkolenia i dysponuję certyfikatami Google Ads i Google Analytics. Dzięki temu, że działam samodzielnie, również personalnie odpowiadam za swoją pracę, dlatego moi Klienci mają pewność, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby osiągnąć założone rezultaty. Współpracuję jedynie z profesjonalnymi copywriterami, którzy tworzą na moje zamówienie wysokiej klasy content – teksty SEO pomocne w procesie pozycjonowania. Co ważne, moje usługi kieruję zarówno do niewielkich lokalnych firm, jak i dużych korporacji.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google – z czym to się je?

Istnieją różne metody pozycjonowania, jednak według mnie najskuteczniejszą z nich jest pozycjonowanie szerokie. Bazuje ono na frazach kluczowych typu long tail, czyli na tzw. długim ogonie. W pierwszej kolejności należy przeanalizować stronę internetową – jej zawartość, jak też kod. Następnie ustalamy frazy kluczowe i bierzemy się do pracy! Warto zauważyć, że pozycjonowanie może iść w parze z optymalizacją konwersji. W takim wypadku celem działań ma być zwiększenie liczby konwersji, czyli sytuacji, w których wizyta na stronie kończy się zachowaniem konsumenckim – zakupem produktu/usługi lub złożeniem zapytania ofertowego.

Linki sponsorowane – kampanie reklamowe Google Ads wsparciem dla pozycjonowania

Jak już wcześniej wspomniałem, posiadam certyfikat Google Ads (do niedawna Ad Words), dzięki czemu mogę zaoferować usługę tworzenia, optymalizacji i obsługi płatnych kampanii reklamowych. Mogę stworzyć dla Ciebie profesjonalne reklamy w sieci reklamowej, wynikach wyszukiwania, proponowane na urządzeniach mobilnych, jak również w Google Shopping. Naprawdę warto zwrócić uwagę na Google Ads, ponieważ charakteryzuje je płatność PPC (Pay Per Click), co sprawia, że płacisz tylko za rzeczywiste kliknięcia. To dobry sposób na szybkie i skuteczne wsparcie pozycjonowanej strony www.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Zajmuję się takżę obsługą sklepów internetowych, które dzięki skutecznemu pozycjonowaniu generują większą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie zwiększoną konwersję. Dla sklepów internetowych zajmuję się również:

  • tworzeniem contentu (teksty SEO, marketingowe, opisy kategorii, opisy produktowe),
  • audytami ścieżki konwersji i optymalizacji konwersji,
  • wdrażaniem zmian z zakresu User Experience.

Dążę do tego, aby wynikiem procesu pozycjonowania strony sklepu internetowego był wzrost sprzedaży, a nie jedynie pozycji.

Positioning.site oferuje:

  • optymalizację stron internetowych,
  • działania content marketingowe
  • pozyskiwanie linków na stronę www,
  • optymalizację konwersji,
  • drobne prace web developerskie.