sl1

 

Geomtech jest firmą, która w swojej działalności kieruje się trzema zasadami.

 

Fachowość wykonywanych prac: oferujemy usługi z zakresu badań i rekultywacji środowiska, hydrogeologii, geologii, geotechniki, gruntowych wymienników ciepła oraz uzdatniania wody, ponieważ firma posiada kadrę inżynierską, o takim właśnie wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, wiedzy i umiejętnościach.


Profesjonalna i kompleksowa obsługa: zarówno przed rozpoczęciem prac, przez cały okres realizacji zlecenia, jak również po jego zakończeniu Klient jest informowany o postępie prac i ich wynikach. Nigdy nie zostawiamy naszego Klienta z problemem, niedomówieniami, czy wątpliwościami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam proponować rozwiązania optymalne pod względem technicznym i finansowym.


Poszanowanie środowiska naturalnego: dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zawodowemu oferujemy usługi związane m.in. z badaniem i rekultywacją środowiska gruntowo-wodnego. Obliguje nas to, do ingerowania w środowisko naturalne w możliwie najmniej inwazyjny sposób, umożliwiający prawidłowe wykonanie prac.


Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji oraz jednostek samorządowych. Ze względu na lokalizację naszej firmy w okolicach Poznania, głównym obszarem naszej działalności jest województwo wielkopolskie, a także dolnośląskie i kujawsko-pomorskie. W przypadku większych zleceń, zwłaszcza z zakresu rekultywacji środowiska, realizujemy zadania na obszarze całego kraju.